Sıkça Sorulan Sorular

(0312) 266 54 50 nolu numaramızdan  yada, 7/24 Ulaşabileceğiniz (0532) 616 29 31 Nolu telefondan, web sayfamız veya baybars@starturizm.com mail adresimize mail atararak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Seyahate çıkmadan 12 saat öncesinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bayram ve yılbaşı gibi özel tarihler için 72 saat önceden rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.

​Rezervasyon yaptırırken belirttiğiniz İç Hatlar yada Dış  Hatlar kapısında aracımızı bulamamanız durumunda, (0532) 616 29 31 nolu telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır.

​Transfer ücretinizi araçlarımızda nakit olarak ödeyebilirsiniz, yada mail order ile güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Rezervasyon yaparken notlar kısmına fatura detaylarınızı iletirseniz size belirtilen ücretler üzerinden + KDV olarak faturanızı 24 saat içerisinde ulaştırabiliriz.

​​Çuval, sandık, teneke kaplar, akıcı, kokucu, patlayıcı, radyoaktif ve yanıcı maddelerin taşınması yasaktır. Araç cinsinin değiştirilebilmesi için, fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasında bildirilmesi gerekir. Bildirilmeyen bebek arabası, bisiklet ve golf-kayak gibi spor malzemeleri kabul edilmeyecektir. Araçlarımıza standart olarak 2 büyük boy ve 1 küçük boy bagaj sığmaktadır.

Rezervasyonunuz yanmaması için lütfen transferinizden 2 saat evvel bizi bilgilendiriniz. Aksi takdirde ücretiniz iade edilmeyecektir.

Rötar durumlarında şoförümüz sizi vermiş olduğunuz uçuş numarası ile takip edecektir. 2 saati geçen rötarlarda sorumluluk ortadan kalkar.

Start typing and press Enter to search