1972’den Bugüne…

Star Turizm 1972 yılında Ankara’da bir turizm acentası olarak kurulmuş ve halen 40 yılın üstünde tecrübesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

40 yılın üzerinde şirket ve sektör tecrübesi ve uluslararası iş ortakları ile Ankara’da iki ofis olarak hizmet vermektedir.

Star Turizm olarak ana iştigal konularımız, yerel ve uluslararası uçak bileti organizasyonu, seyahat ve tur organizasyonları, toplantı, kongre, fuar organizasyonları, transfer ve araç kiralama hizmetleridir.

Şirket prensibi olarak amatör ruhla profesyonel hizmeti benimsedik. Bu yapı dünya standartlarında hizmet vermemizi ve her zaman kendimizi geliştirmemizi, global bakış açısıyla ve iş disiplini içerisinde çalışmamızı sağlamaktadır.

Star Turizm sadece bir turizm acentesi değil aynı zamanda entegre bir çözüm ortağıdır. Müşterilerimiz ile tüm süreçleri birebir planlar, takip eder, sonuçlandırır ve raporlarız.

Havayollarından otellere, gemi seyahatlerinden fuarlara, transferlerden araç kiralamaya kadar Star Turizm her ihtiyacınızda yanınızda olan bir iş ortağı olmaya devam edecektir.

Saygı ve teşekkürlerimizle…

Start typing and press Enter to search